Klanten
RFM, volumetrend, share of wallet, penetratie van producten en diensten — samengevat in één opportunity score.
Klantvolume
53,7M L
520 klanten
White space
36,5M L
Brutomarge
€4,6M
Gem. share of wallet
58%
Segmenten
| Klant | Sector | Volume | Trend | Potentieel | White space | SoW | Churn | Score | Actie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Claes Groenbedrijf Lore Vanhecke · ST-183 | Landbouw | 1,2M L | -20% | 1,6M L | 332k L | 79% | 45% | 99 | |
| Bastin Waste Céline Dubois · ST-270 | Afvalbeheer | 360k L | -11% | 956k L | 596k L | 38% | 37% | 99 | |
| Van Hecke Logistics Sarah Vermeire · ST-274 | Logistiek | 308k L | -3% | 1,7M L | 1,4M L | 18% | 11% | 99 | |
| Nys Logistics Transport Elke Wauters · ST-057 | Transport | 468k L | -5% | 1,7M L | 1,2M L | 28% | 17% | 99 | |
| Leroy Freight Nadia El Amrani · ST-219 | Transport | 2,1M L | +6% | 2,9M L | 814k L | 72% | 4% | 99 | |
| Bastin Groenbedrijf Lore Vanhecke · ST-064 | Landbouw | 978k L | +20% | 1,5M L | 559k L | 64% | 15% | 99 | |
| Stevens Warehousing Nadia El Amrani · ST-265 | Logistiek | 630k L | -9% | 1,7M L | 1,1M L | 37% | 32% | 99 | |
| Peeters Transport Julien Lambert · ST-113 | Transport | 769k L | +1% | 1,5M L | 721k L | 52% | 9% | 99 | |
| Dewulf Trans Pierre Colson · ST-101 | Transport | 1,7M L | +5% | 2,0M L | 300k L | 85% | 7% | 99 | |
| Coppens Transport David Peeters · ST-276 | Transport | 272k L | +5% | 1,1M L | 780k L | 26% | 7% | 99 | |
| Hermans Logistics Transport Bram Coppieters · ST-244 | Transport | 724k L | +8% | 1,4M L | 673k L | 52% | 11% | 99 | |
| Leroy Fresh Sarah Vermeire · ST-021 | Voedingsdistributie | 772k L | -6% | 1,6M L | 840k L | 48% | 17% | 99 | |
| Declercq Bouwwerken Pierre Colson · ST-160 | Bouw | 82k L | +353% | 175k L | 93k L | 47% | 14% | 96 | |
| Mertens Logistics Transport Céline Dubois · ST-223 | Transport | 303k L | +10% | 830k L | 528k L | 36% | 18% | 95 | |
| Delvaux Transport Bram Coppieters · ST-092 | Transport | 444k L | -8% | 910k L | 466k L | 49% | 18% | 92 | |
| Mertens Klimaat Marc Renard · ST-074 | Installatie | 343k L | -8% | 841k L | 498k L | 41% | 32% | 92 | |
| Stevens Trans Kristof Mertens · ST-159 | Transport | 779k L | +23% | 1,2M L | 393k L | 66% | 18% | 91 | |
| Mertens Logistics Aurélie Bastin · ST-083 | Retail | 43k L | -27% | 102k L | 59k L | 42% | 81% | 89 | |
| Bastin Projects Sarah Vermeire · ST-077 | Bouw | 249k L | -16% | 676k L | 427k L | 37% | 52% | 89 | |
| Delvaux Logistics Bram Coppieters · ST-126 | Logistiek | 572k L | +2% | 962k L | 390k L | 59% | 4% | 87 | |
| Dewulf Distributie Julien Lambert · ST-269 | Voedingsdistributie | 710k L | -8% | 1,0M L | 312k L | 70% | 16% | 87 | |
| Goossens Logistics Transport Tom Delanghe · ST-172 | Transport | 733k L | +12% | 1,0M L | 307k L | 70% | 2% | 86 | |
| Mertens Bouw Lore Vanhecke · ST-143 | Bouw | 147k L | -9% | 639k L | 492k L | 23% | 28% | 85 | |
| Vermeulen Logistics Aurélie Bastin · ST-226 | Logistiek | 132k L | +15% | 611k L | 479k L | 22% | 14% | 83 | |
| Bogaert Trans Tom Delanghe · ST-177 | Transport | 309k L | +15% | 706k L | 397k L | 44% | 11% | 81 | |
| Delvaux Construct Elke Wauters · ST-209 | Bouw | 153k L | -27% | 567k L | 414k L | 27% | 60% | 79 | |
| Delvaux Trans Sarah Vermeire · ST-120 | Transport | 805k L | +23% | 1,0M L | 237k L | 77% | 3% | 78 | |
| Segers Logistics Transport Bram Coppieters · ST-033 | Transport | 287k L | +3% | 668k L | 381k L | 43% | 8% | 78 | |
| Wouters Construct Nadia El Amrani · ST-164 | Bouw | 830k L | -0% | 1,1M L | 228k L | 78% | 10% | 77 | |
| Thys Cargo Julien Lambert · ST-267 | Logistiek | 192k L | +20% | 575k L | 383k L | 33% | 8% | 76 | |
| De Smet Bouw Bram Coppieters · ST-079 | Bouw | 96k L | -17% | 480k L | 384k L | 20% | 54% | 76 | |
| Pauwels Freight Tom Delanghe · ST-112 | Transport | 406k L | +1% | 790k L | 384k L | 51% | 13% | 75 | |
| Wouters Waste Nadia El Amrani · ST-078 | Afvalbeheer | 443k L | -17% | 690k L | 247k L | 64% | 60% | 74 | |
| Leroy Expeditie Kristof Mertens · ST-023 | Logistiek | 249k L | -6% | 609k L | 360k L | 41% | 11% | 72 | |
| Maes-Vandaele Milieu Pierre Colson · ST-162 | Afvalbeheer | 430k L | -29% | 691k L | 261k L | 62% | 58% | 69 | |
| Wouters Logistics Sarah Vermeire · ST-125 | Logistiek | 235k L | -4% | 609k L | 374k L | 39% | 16% | 67 | |
| Nys Klimaat Nadia El Amrani · ST-098 | Installatie | 201k L | +23% | 492k L | 291k L | 41% | 6% | 66 | |
| Colson Groenbedrijf Sarah Vermeire · ST-125 | Landbouw | 363k L | -22% | 601k L | 237k L | 61% | 46% | 65 | |
| Willems Containers Sarah Vermeire · ST-077 | Afvalbeheer | 643k L | +1% | 824k L | 182k L | 78% | 10% | 62 | |
| Dubois Trans Nadia El Amrani · ST-090 | Transport | 661k L | +22% | 793k L | 131k L | 83% | 12% | 60 |