Prospects
Fictieve Belgische ondernemingen, gescoord op basis van NACE-benchmark, werknemers, afstand en leverancier.
Prospects in scope
640
Potentieel volume
94,8M L
Potentiële brutomarge
€10,2M
Hoog potentieel (score > 74)
22
Prospectdatabase
Klik op een onderneming voor het Account 360-scherm
| Onderneming | Sector / NACE | Wn. | Station | Afstand | Potentieel | Propensity | Score | Next best action |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vandenberghe Transport Zaventem · Geen contract | Transport 49.410 | 74 | ST-127 | 6.8 km | 310k L | 76% | 94 | |
| Colson Transport Beringen · Geen contract | Transport 49.410 | 89 | ST-201 | 1.4 km | 684k L | 88% | 83 | |
| Colson Containers Sint-Truiden · Lokale handelaar | Afvalbeheer 38.110 | 70 | ST-201 | 2 km | 677k L | 79% | 81 | |
| Declercq Cargo Mons · Q8 | Logistiek 52.291 | 414 | ST-149 | 3.7 km | 2,2M L | 76% | 81 | |
| Michiels Logistics Aalst · Shell | Logistiek 52.291 | 75 | ST-069 | 2.3 km | 489k L | 79% | 79 | |
| Declercq Transport Brasschaat · Lokale handelaar | Transport 49.410 | 85 | ST-168 | 0.9 km | 649k L | 77% | 79 | |
| Janssens Trans La Louvière · Q8 | Transport 49.410 | 75 | ST-236 | 2.4 km | 705k L | 77% | 78 | |
| Vermeulen Groenbedrijf Halle · Geen contract | Landbouw 01.610 | 323 | ST-136 | 1.1 km | 1,5M L | 82% | 78 | |
| Vermeulen Cargo Ieper · Geen contract | Logistiek 52.291 | 81 | ST-165 | 2.9 km | 453k L | 75% | 77 | |
| Claes Waste Hasselt · Lokale handelaar | Afvalbeheer 38.110 | 124 | ST-031 | 1.2 km | 850k L | 74% | 77 | |
| Van Hecke Waste Vorst · TotalEnergies | Afvalbeheer 38.110 | 97 | ST-199 | 1.5 km | 415k L | 71% | 77 | |
| Wouters Warehousing Ottignies · Shell | Logistiek 52.291 | 73 | ST-160 | 1.9 km | 615k L | 69% | 77 | |
| Claes Trans Tienen · DATS 24 | Transport 49.410 | 30 | ST-248 | 0.4 km | 377k L | 64% | 77 | |
| Maes-Vandaele Warehousing Brussel · Lukoil | Logistiek 52.291 | 268 | ST-152 | 1 km | 1,4M L | 67% | 76 | |
| Mertens Food Dendermonde · Geen contract | Voedingsdistributie 46.390 | 58 | ST-245 | 1 km | 500k L | 72% | 76 | |
| Bastin Cargo Bilzen · DATS 24 | Logistiek 52.291 | 122 | ST-285 | 2.5 km | 619k L | 70% | 76 | |
| Vermeulen Protect Zaventem · Q8 | Beveiliging 80.100 | 141 | ST-072 | 0.4 km | 444k L | 71% | 76 | |
| Vermeulen Expeditie Gent · Esso | Logistiek 52.291 | 80 | ST-064 | 0.6 km | 621k L | 67% | 76 | |
| Declercq Logistics Transport Eeklo · TotalEnergies | Transport 49.410 | 64 | ST-094 | 0.7 km | 865k L | 70% | 76 | |
| Stevens Transport Sint-Truiden · Geen contract | Transport 49.410 | 54 | ST-238 | 8.2 km | 563k L | 76% | 75 | |
| Michiels Transport Vilvoorde · Geen contract | Transport 49.410 | 281 | ST-078 | 0.9 km | 2,2M L | 75% | 75 | |
| Michiels Fresh Mechelen · Esso | Voedingsdistributie 46.390 | 152 | ST-197 | 1.1 km | 963k L | 65% | 75 | |
| Goossens Groenbedrijf Ronse · Esso | Landbouw 01.610 | 357 | ST-239 | 4.4 km | 1,3M L | 69% | 74 | |
| Verhoeven Bouw Eeklo · DATS 24 | Bouw 41.201 | 147 | ST-299 | 3.4 km | 378k L | 61% | 74 | |
| Verhoeven Logistics Transport Sint-Niklaas · Geen contract | Transport 49.410 | 299 | ST-209 | 4.6 km | 2,1M L | 69% | 74 | |
| Dewulf Agri Veurne · Q8 | Landbouw 01.610 | 87 | ST-005 | 1.1 km | 454k L | 64% | 74 | |
| Dewulf Bouwwerken Aarschot · Lukoil | Bouw 41.201 | 311 | ST-273 | 3.9 km | 1,2M L | 68% | 74 | |
| Verhoeven Transport Beringen · Esso | Transport 49.410 | 32 | ST-107 | 4.1 km | 368k L | 66% | 73 | |
| Vermeulen Milieu Verviers · Esso | Afvalbeheer 38.110 | 28 | ST-191 | 6.3 km | 345k L | 71% | 73 | |
| Colson Freight Hasselt · TotalEnergies | Transport 49.410 | 78 | ST-188 | 2.3 km | 689k L | 60% | 73 | |
| Goossens Warehousing Antwerpen · TotalEnergies | Logistiek 52.291 | 28 | ST-053 | 0.7 km | 306k L | 75% | 73 | |
| Van Hecke Agri Dendermonde · TotalEnergies | Landbouw 01.610 | 109 | ST-209 | 2.8 km | 764k L | 68% | 73 | |
| Verhoeven Projects Aalst · Lukoil | Bouw 41.201 | 97 | ST-076 | 4.1 km | 352k L | 67% | 73 | |
| Dubois Freight Gent · Lukoil | Transport 49.410 | 122 | ST-067 | 1.1 km | 878k L | 65% | 73 | |
| Wouters Landbouwdiensten Oostende · Lokale handelaar | Landbouw 01.610 | 121 | ST-214 | 3.5 km | 456k L | 68% | 73 | |
| De Smet Transport Antwerpen · Geen contract | Transport 49.410 | 40 | ST-118 | 3.4 km | 322k L | 77% | 73 | |
| Leroy Transport Bilzen · Shell | Transport 49.410 | 32 | ST-130 | 1.3 km | 289k L | 68% | 73 | |
| Thys Food Bilzen · Geen contract | Voedingsdistributie 46.390 | 164 | ST-189 | 7.5 km | 655k L | 66% | 73 | |
| Bastin Freight Philippeville · Geen contract | Transport 49.410 | 137 | ST-026 | 5.1 km | 1,0M L | 70% | 72 | |
| Goossens Logistics Transport Turnhout · Esso | Transport 49.410 | 93 | ST-118 | 3 km | 641k L | 62% | 72 | |
| Colson Trans Antwerpen · Shell | Transport 49.410 | 27 | ST-049 | 2.2 km | 296k L | 74% | 72 | |
| Coppens Agro Andenne · Shell | Landbouw 01.610 | 83 | ST-287 | 5.1 km | 434k L | 67% | 72 | |
| Claes Milieu Brussel · Esso | Afvalbeheer 38.110 | 287 | ST-114 | 3.1 km | 1,6M L | 63% | 72 | |
| Mertens Manufacturing Huy · DATS 24 | Productie 25.620 | 191 | ST-294 | 4.4 km | 383k L | 71% | 71 | |
| Peeters Agri Jodoigne · Esso | Landbouw 01.610 | 87 | ST-267 | 3.1 km | 443k L | 59% | 71 | |
| De Smet Recycling Jodoigne · Esso | Afvalbeheer 38.110 | 43 | ST-264 | 1.6 km | 338k L | 70% | 71 | |
| Coppens Productions Liège · Q8 | Productie 25.620 | 178 | ST-137 | 3.3 km | 361k L | 69% | 71 | |
| Declercq Freight Oostende · Lokale handelaar | Transport 49.410 | 33 | ST-274 | 3.5 km | 382k L | 68% | 71 | |
| Goossens Bouw Leuven · TotalEnergies | Bouw 41.201 | 193 | ST-277 | 5.1 km | 648k L | 63% | 71 | |
| Dewulf Construct Brasschaat · DATS 24 | Bouw 41.201 | 52 | ST-043 | 1 km | 369k L | 67% | 70 |
Demo data Getoond: 50 van 640 prospects.